Arhiiv

M6 Comfort
Üldinfo Tehnilised andmed Lisatooted

Sellel õlavarre aparaadiga on vererõhu mõõtmine kiire, täpne ja lihtne. Aparaat salvestab mällu kuni 100 mõõtmistulemust ühe kasutaja kohta ja arvutab kolme viimase, kuni 10 minuti jooksul tehtud mõõtmise põhjal keskmise väärtuse. Iga mõõtmistulemus salvestatakse koos kuupäeva ja kellaajaga. Regulaarne kodus mõõtmine ja tulemuste edastamine arstile võimaldab palju täpsemalt ennetada terviseohte või määrata ravi.

Seadmel on unikaalne ComfortCuff® mansett veelgi mugavamaks ja valutuks mõõtmiseks. Intellisense® tehnoloogia tagab, et õige manseti surve tuvastatakse automaatselt. Kuna usaldusväärse mõõtetulemuse saamist võivad häirida ebaregulaarsed südamelöögid on Omron rakendanud antud mudelis unikaalset ebaregulaarsete südamelöökide tuvastust. Samuti tuvastab aparaat kui mõõtmise ajal keha liigutamine võib mõõtmistulemust mõjutada.

Manseti vale paigaldamine õlavarrele on üks sagedasemaid põhjuseid, miks vererõhu mõõtmisel saadakse ebaõige tulemus. Omron M6 näitab ekraanil sümboliga, kas mansett on õigesti paigaldatud.

Kõik Omroni vererõhuaparaadid annavad õigeid mõõtmisvõtteid kasutades korrektse mõõtmistulemuse. Selleks, et kasutajaid veelgi aparaadi korrasoleku osas rahustada, on antud aparaadis rakendatud kahekordset kontrollsüsteemi (Duel Check System).

2 kasutaja mälu.

 

Mis on komplektis:

  • Õlavarre vererõhuaparaat M6 Comfort
  • Comfort mansett
  • Patareide komplekt (4xAA)
  • Aparaadi hoiukott
  • Kasutusjuhend
+ Üldine
±3 mmHg

Mõõtmist häiriva keha liikumise tuvastamineMõõtmistulemuste mäluManseti õige paigaldamise kontrollDual CheckGraafiline vererõhutaseme indikaatorKolme mõõtmise keskmise arvutamineIntelliSenseEbaregulaarse südamerütmi tuvastusComfort CuffKliiniliselt valideeritud2 kasutaja mälu