Arhiiv

MIT Elite Plus
Üldinfo Tehnilised andmed Lisatooted

See täisautomaatne õlavarre vererõhuaparaat omab modernset õhukest disaini ning on varustatud taustvalgusega suure ekraaniga. Komplektis on keskmise suurusega mansett (22 – 32 cm), kuid saadaval on ka suur (32 – 42 cm) mansett. Aparaadi disain muudab selle lihtsasti kaasaskantavaks ja ühe suure nupuga juhtimine kergesti kasutatavaks. Kõik teated, mis LCD ekraanile kuvatakse on sümbolite kujul selgesti arusaadavad.

Aparaadil on suur mälumaht ning viimase 10 minuti jooksul tehtud 3 mõõtmise keskmise tulemuse arvutamise funktsioon. MIT Elite seeria vererõhuaparaadid tunnevad ära, kui ebaregulaarne südametöö või keha liigutamine mõjutab mõõtmiskvaliteeti. Kui häire võis mõõtmistulemust mõjutada kuni 20% ulatuses, kuvatakse ekraanile tulemus koos vastava sümboliga. Kui mõõtmistulemus võis olla mõjutatud rohkem kui 20% tulemust ekraanile ei kuvata ning aparaat annab märku, et tuleks teostada uus mõõtmine. Nii võib olla kindel, et saadud tulemused on alati usaldusväärsed.

Aparaadil on arvutiga ühendamise võimalus ja Omroni tervise jälgimise tarkvara, mis võimaldab teil vaadata, tuvastada ja välja trükkida andmeid Omroni vererõhumõõtjate poolt mõõdetud vererõhu ja OMRONi sammulugejaga arvutisse allalaetud sammude kohta. Arvutitarkvara võimaldab saada tulemustest paremat ülevaadet ning teha trendianalüüse.

+ Üldine
±3 mmHg

Pildid:
     

ArvutiühendusClinically ValidatedIntelli Sense