Arhiiv

M10-IT
Üldinfo Tehnilised andmed Lisatooted

Vererõhuaparaat aktiivseks haiguste ennetamiseks.

M10-IT on täisautomaatne vererõhuaparaat, mis töötab ostsillomeetrilisel põhimõttel. Aparaat mõõdab teie vererõhu ja pulsisageduse lihtsalt ning kiiresti. Selles aparaadis on kasutatud nüüdisaegset Intellisense tehnoloogiat, mistõttu on manseti täispumpamine ja tühjenemine kontrollitud ning puudub vajadus rõhku eelnevalt reguleerida või mansetti korduvalt täita.

M10-IT arvutab hommikused ja õhtused keskmised näidud võimaldades avastada ja jälgida hommikust hüpertensiooni. Hommikune kõrge vererõhk tähendab paljudele patsientidele kõrgenenud insuldi ja südamelihase infarkti riski, mis on hüpertensiooniga seonduvad peamised kaks riskifaktorit. Hommikuse hüpertensiooni avastamine võimaldab patsiendil ja arstil neid riske vältida!

Kasutaja lüliti võimaldab aparaati kasutada kahel inimesel. M10-IT salvestab mõlema kasutaja kuni 84 mõõtmise tulemused koos kuupäeva ja kellaajaga. Loomulikult on võimalik kasutada nn külalise mõõtmise režiimi.

Seadmel on unikaalne eelvormitud topeltulatusega mansett ComfortCuff® veelgi mugavamaks ja lihtsamaks mõõtmiseks.

Aparaadil on arvutiga ühendamise võimalus ja Omroni tervise jälgimise tarkvara, mis võimaldab teil vaadata, tuvastada ja välja trükkida andmeid Omroni vererõhumõõtjate poolt mõõdetud vererõhu ja OMRONi sammulugejaga arvutisse allalaetud sammude kohta. Arvutitarkvara võimaldab saada tulemustest paremat ülevaadet ning teha trendianalüüse.

+ Üldine
±3 mmHg

Pildid:
   

ArvutiühendusClinically ValidatedComfort CuffMorning HypertensionIntelli Sense