Vererõhu mõõtmine õlavarrelt

i-Q142
Üldinfo Tehnilised andmed Lisatooted

Sellel täisautomaatsel õlavarre vererõhuaparaadil on unikaalne automaatne manseti paigaldamise süsteem. Käsi tuleb lihtsalt manseti avast sisse lükata ja toetada vastavale aparaadi küljes olevale toele. Nii saab patsient olla alati kindel, et mansett on paigutatud õigesti igal mõõtmisel. Mansett sobib keskmise ja suure mõõtmega õlavarre ümber.

I-Q142 arvutab hommikused ja õhtused keskmised näidud võimaldades avastada ja jälgida hommikust hüpertensiooni. Hommikune kõrge vererõhk tähendab paljudele patsientidele kõrgenenud insuldi ja südamelihase infarkti riski, mis on hüpertensiooniga seonduvad peamised kaks riskifaktorit. Hommikuse hüpertensiooni avastamine võimaldab patsiendil ja arstil neid riske vältida!

Mõõtmistulemusi on võimalik salvestada kahe kasutaja režiimis, mis tagab, et mõlema kasutaja tulemused salvestatakse eraldi. Nii pole tarvis soetada kahte aparaati, vaid piisab ainult nupuvajutusest.

Aparaadil on arvutiga ühendamise võimalus ja Omroni tervise jälgimise tarkvara, mis võimaldab teil vaadata, tuvastada ja välja trükkida andmeid Omroni vererõhumõõtjate poolt mõõdetud vererõhu ja OMRONi sammulugejaga arvutisse allalaetud sammude kohta. Arvutitarkvara võimaldab saada tulemustest paremat ülevaadet ning teha trendianalüüse.

+ Üldine
Mudeli tähis HEM-1040-E
Intellisense™ tehnoloogia +
Ebaregulaarse südamerütmi tuvastus +
Keha liikumise tuvastamine mõõtmise ajal +
Kolme mõõtmise keskmise arvutamine +
Hommikuse hüpertensiooni ohu avastamine - hoiatussümbol +
Kaasasolev mansett Sisseehitatud
Suure manseti võimalus Sisseehitatud
Suur ekraan ja suured nupud +
Kuupäeva ja aja näit +
Kasutajate mälu (tk) / külaline 2 / +
Mälu maht 2 x 84
Arvutiühenduse võimalus ja arvutitarkvara koos kaabliga +
Vahelduvvoolu adapteri kasutamise võimalus +
Täpsus vererõhu mõõtmisel ±3 mmHg
Täpsus pulsi mõõtmisel ± 5%
Kliiniliselt valideeritud Pooleliolev

Pildid:
    

ArvutiühendusClinically ValidatedMorning HypertensionIntelli Sense