Omroni SonicStyle hambaharjad peagi müügil ka Eestis

Omroni tootevalik on täienemas elektrooniliste hambaharjadega. Turule on jõudmas uudsel SonicStyle tehnoloogial põhinevad hambaharjad, mis erinevalt traditsioonilistest pöörleva otsikuga elektroonilistest hambaharjadest selle poolest, et hammaste puhastamine toimub tänu harjaste ülikiirele võnkumisele. Uudne tehnoloogia võimaldab saavutada hammaste puhastamisel oluliselt paremaid tulemusi, kuna bakterid eemaldatakse ka raskesti ligipääsetavatest kohtadelt kuhu harjased otseselt ei ulatu.

 

Omroni hambaharjade valikus on kolm erinevat mudelit: HT-B458, HT-B456 ja HT-B450, millerest esimene on kõige laiemate võimalustega ning tuleb müüki kahes värvitoonis korpusega (must ja punane). Kõik mudelid töötavad SonicStyle tehnoloogial, kus harjaste võnkesagedus minutis on kuni 33 000 võnget. Selline kiire võnkumine paneb vee osakesed liikuma ning ka raskesti ligipääsetavad kohad saavad puhtaks.  

Harjased võnguvad kahel erineval viisil: vertikaal- ja horison- taalsuunal. Hori- sontaalsuunal on võngete amplituud suur, mis tagab hella ja põhjaliku hambavahede puhastamise.

Vertikaalsel võnkumisel tungivad harjased kuni 1,5 korda sügavamale hambavahedesse kui see on võimalik pestes traditsioonilise hõõrumismeetodiga.

Lisaks suurepärastele tööomadustele on Omroni hambaharjad kerged, mugavad kasutada ja stiilse välimusega. Hambaharjadel on vahetatavad otsikud. Otsikuid on kolme eri kujuga - tavaotsik, tugevate harjastega, tavaotsik pehmete harjastega ja peene tipuga otsik hambavahede ja teiste raskesti ligipääsetavate kohtade veelgi tõhusamaks puhastamiseks.