Uued kehakoostise monitorid BF511B-E ja BF511T-E

Alates detsembrist 2009 on Omroni tootevalik täienenud kahe kohakoostise monitoriga - BF511B-E ja BF511T-E. Mudelid on mõeldud eelkõige kasutamiseks pereringis. Erinevalt varasematest mudelitest võimaldavad uued monitorid mõõta ja hinnata keha rasvasisaldust alates kuuendast eluaastast.

Omadustelt on mõlemad mudelid samaväärsed, erineb ainult korpuse värvitoon. Kui varasematel mudelitel puudus võimalus piisava täpsusega hinnata kehakoostist alla 18 aastastel inimestel, siis nüüd on võimalik mõõta kehakoostist alates kuuendast eluaastast. Samuti on väga lähedane meile võrdlusbaas, mida monitorid hinnangute andmiselkasutavad - nimel on võrdlusandmebaasiks Soomes kogutud inimeste kehakoostise näitajad. Töötäpsuse kinnituseks on ka asjaolu, et kõik Omroni kehakoostise monitorid on sertifitseeritud .... poolt professionaalivahenditeks.

 

Uute mudelitega on võimalik mõõta kehakaalu, viskeraalset rasva (rasva, mis ümbritseb siseorganeid - alates 18 eluaastast), skeletilihaste protsendi võrdlust normaaltasemega (alates 18 eluaastast), skeletilihaste protsenti, rasva osa keha koostises, päeva kalorikulu puhkeasendi ja keha massi indeksit (BMI).

 

Monitoriel on mälus eelmise mõõtmise tulemused. Samuti on võimalik salvestada nelja inimese andmed, võimaldades nii kiiret ja mugavat regulaarset mõõtmist.